Organizatorzy

Agnieszka Szulc

Prezeska Łódzkiego Klubu Kajakowego Albatros, PTTK – Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza. Pasjonatka kajakarstwa. Zawsze ciekawa nowych wyzwań i przygód. Otwarta na pomysły i projekty. Zaangażowana w organizację i prowadzenie szkoleń kajakowych. Posiada uprawnienia: instruktora, przewodnika i przodownika kajakowego. Organizatorka i komandor spływów ogólnopolskich, pierwszej i jedynej w Łodzi szkółki – Basen Kajakowy z Albatrosem, gdzie uczestnicy pod okiem instruktorów uczą się technik kajakowych oraz wyprawy „Łódź na morze!”

Agnieszka Szulc

Rafał Bociek

Sekretarz Stowarzyszenia Łódzki Klubu Kajakowy Abatros, członek PTTK – Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza, członek zespołu ds. weryfikacji przy Polskim Związku Kajakowym. Posiada uprawnienia: przewodnika, przodownika kajakowego, oraz weryfikatora Polskiego Systemu Kwalifikacji Kajakowych. Organizator spływów kajakowych zarówno w Polsce jak i poza nią, pomysłodawca i realizator Galantych Spływów – wyprawy kajakowe rzekami województwa łódzkiego oraz wyprawy „Łódź na morze!”

Rafał Bociek
Rafał Bociek

Arkadiusz Jadczak

Urodzony w Żyrardowie, ale od 1975 roku mieszka i pracuje w Łodzi. Ojciec trójki dzieci: Anieli (lat 19), Antoniego (lat 13) i Aleksandra (lat 12) oraz mąż Ani, z dwudziestodwuletnim stażem małżeńskim. Zawodowo: przedsiębiorca z branży technologicznej. Główne pasje to: sporty wodne (kajakarstwo, żeglarstwo), sporty górskie (wspinaczka wysokogórska i narciarstwo) oraz literatura, film i teatr. Członek: Stowarzyszenia Łódzki Klub Kajakowy Albatros, PTTK (Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza) i instruktor harcerski w Harcerskiej Szkole Żeglarskiej przy Hufcu Głowno im. Kornela Makuszyńskiego. Współorganizator wyprawy „Łódź na morze!”

Arkadiusz Jadczak - uczestnik wyprawy Łódź na morze!
Arkadiusz Jadczak

Rafał Tomczyk

W kajaku spędził łącznie rok swojego życia przepływając ponad 11 000 km na ponad 100 szlakach wodnych. W 2012 roku był inicjatorem akcji PRZYWRÓĆMY ŁODZI NER spływając jako pierwszy całą rzekę po latach jej zapomnienia. Autor opracowań i przewodników kajakowych, m.in. SZLAKI WODNE WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, w Magazynie Kajakowym WIOSŁO od lat prowadzi autorski cykl zatytułowany PIOSENKI WIOSŁEM PISANE, zawodowy konferansjer, autor i kompozytor ballad i piosenek dla dzieci. Współorganizator wyprawy „Łódź na morze!”

Rafał Tomczyk